Mass Effect: Andromeda için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı

Oyun

Oyunumuz görsel olarak oldukça iddialı.

2007 yılında tanıştığımız Mass Effect serisinin yeni oyunu Mass Effect: Andromeda’nın çıkışına oldukça kısa bir süre kaldı. BioWare tarafından geliştirilen oyunumuz, 21 Mart 2017 tarihinde piyasaya çıkıyor. Oyunun çıkış tarihine yaklaştığımız her geçen gün de, oyun hakkında yeni bilgiler almaya başlıyoruz. Son olarak Mass Effect’in resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan savaş mekaniklerinin ve karakter yeteneklerinin incelendiği videodan sonra, oyun için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Eğer daha önceki haberleri takip ettiyseniz, oyunumuz Frostbite 3 oyun motoru ile geliştiriliyor ve görsel olarak da oldukça iddialı.

Daha önce Battlefield 1 ve Star Wars: Battlefront gibi oyunların geliştirilmesinde kullanılan Frostbite 3 oyun motoru, bizleri görsel olarak Mass Effect: Andromeda’da da oldukça mutlu edecek gibi. Paylaşılan son görsellerde, oyunda birçok alanda oldukça haşır neşir olacağımızı anladığımız karakterleri görüyoruz. Daha çok karakterlerin surat detaylarına odaklanan görsellerde çevre detayları hakkında pek bir şey bulunmuyor. Devam eden sayfada, Electronic Arts’ın paylaştığı görselleri görebilirsiniz. Haberin başında bahsettiğimiz, oyun için paylaşılan video da, aşağıda mevcut.

Anlaşılan oyunda birçok farklı silah türünü birlikte görebileceğiz. Mesela plazma patlamaları oluşturun bir pompalı tüfekten, bir keskin nişancı tüfeğine kadar. Elbette bu silahları daha etkili kullanabilmek için birçok farklı yeteneğe de sahip olacağız. Yeteneklerimiz genelde hasar vermek ve hızlı manevralar yapmak üzerine olacak. 21 Mart 2017 tarihinde  PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek olan oyunumuz, bakalım hayranlarını ne kadar memnun edecek?

Mass Effect Andromeda

Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Kaynak: https://leadergamer.com.tr/2017/02/23/mass-effect-andromeda-ekran-goruntuleri/ gitmek için TIKLA

Mass Effect: Andromeda için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı yazısı ilk önce üzerinde ortaya çıktı.

Lost Password

Sign Up