iPhone 8 için uygulama geliştirmeye hemen başlayın. Kapsamlı ilk Türkçe iOS 11 online kursu %80 indirimle 75 TL!

Teknoloji Haberleri
iPhone 8 için uygulama geliştirmeye hemen başlayın. Kapsamlı ilk Türkçe iOS 11 online kursu %80 indirimle 75 TL!

Merakla beklenen iOS 11 dün yepyeni özellikleri ile kullanıcılar ile buluştu. Şimdi bu güncel teknolojiyi oturduğunuz yerden öğrenerek mobil geliştiriciler dünyasında yerinizi alabilirsiniz. Türkçe kaynak desteği ile Swift 4 öğrenmek ve iOS uygulama veya mobil oyun geliştirmek isteyenlere güzel bir haberimiz var.  

Dünyanın en büyük online eğitim platformu olan Udemy tarafından Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı Türkçe iOS 11 ve Swift 4 online kursu yayınlandı. 20 saatin üzerinde ve 200’den fazla ders içeren bu kursa bir kez kayıt olduktan sonra ömür boyu erişim hakkınız bulunuyor. Zaman ve mekana sınırlı kalmadan, dilediğiniz yer ve zamanda takip edebileceğiniz bu kursa şimdi %80 indirimle 410 TL yerine 75 TL karşılığında kayıt olabilirsiniz.

Bu kurs Swift 4 ve iOS 11 öğrenmek isteyen herkes için ideal. Daha önce herhangi bir programlama veya dizayn tecrübeniz yok ise hiç problem değil. En temel konulardan başlayarak en detaylı konuların işlendiği kurs içerisinde 12 uygulama ve 20’den fazla örnek proje bulunuyor. Kurs sonunda gerçek bir uygulama yazıp App Store’a yükleyecek seviyeye geleceksiniz.


Lost Password

Sign Up